ثبت نام جدید برای ثبت نام جدید باید به صفحه ثبت نام آنلاین بروید و اطلاعات خواسته شده را بطور دقیق و کامل وارد کنید. در مرحله ثبت نام هزینه ای پرداخت نخواهید کرد، بلکه بعد از ثبت نام حساب شما منفی می شود که با افزایش اعتبار پنل شما فعال خواهد شد.
لطفا در انتخاب پنل نهایت دقت را داشته باشید. می توانید برای تست سامانه از اکانت تست استفاده کنید

بعد از ثبت نام نام کاربری و پسورد برای موبایل شما ارسال خواهد شد.
ورود به پنل بعد از تکمیل ثبت نام صبر کنید تا نام کاربری و پسورد برای شما ارسال شود، می توانید از خود سایت سامانه ارسال پیامک وندا، قسمت ورود کاربران، اطلاعات را وارد کرده و کلید ورود را بزنید .


تا بصورت اتوماتیک به مدیریت پنل کاربریتان وارد شوید

پرداخت اشتراک

با توجه به نوع پنلی که انتخاب نموده اید حساب شما بصورت منفی قرار می گیرد.به عنوان مثال اگر پنل 25.000تومانی را انتخاب کرده باشید حساب شما 25.000 - نمایش داده می شود.

از قسمت شارژ حساب می توانید حساب کاربریتان را افزایش دهید، همچنین از این قسمت می توانید هزینه پنل را پرداخت کنید. از پنجره شارژ حساب می توانید از طریق پرداخت آنلاین و یا ثبت فیش افزایش اعتبار انجام دهید.

بعد از افزایش اعتبار، اعتبار بصورت خودکار به حساب شما اضافه خواهد شد
ارسال مدارک برای اینکه پنلتان فعال شود نیاز دارید تا مدارکتان را برای پنل ارسال کنید تا بتوانید از تمام امکانات سیستم استفاده کنید
برای ارسال مدارک از قسمت بالای صفحه،گزینه ارسال مدارک را انتخاب کنید

در صفحه باز شده نوع مدرک ارسالی را انتخاب کنید و برای سیستم ارسال کنید. دقت کنید که حجم فایل ارسالی بیشتر 100کیلو بایت نباشد. بعد از ارسال مدارک بین 2 تا 5 ساعت طول میکشد تا مدارک ارسال شده شما تایید شوند.

برای ثبت شماره سفارشی حتما باید اسکن قبض تلفن ثابت یا موبایل را ارسال کنید.
سفارش شماره برای سفارش شماره اختصاصی از تب آخر، قسمت سفارش شماره را انتخاب کنید.

در صفحه نمایش داده شده قسمت سفارش شماره را انتخاب کنید.همچنین می توانید از قسمت تعرفه شماره، قیمت شماره ها را مشاهده کنید.

- دقت بفرمایید پس از خرید شماره به نام یک کاربر ، قابلیت تغییر مالکیت خط به هیچ عنوان امکانپذیر نمی باشد
- در صورتی که یک شماره را جهت تخصیص به کاربر خود میخواهید ، کاربر مورد نظر را انتخاب نمایید
- در صورت نیاز به خط غیر رند، نوع شماره را غیر سفارشی تنظیم نمایید تا خود سیستم به صورت تصادفی یک شماره برای شما در نظر بگیرد ، اینگونه شماره ها که توسط خود سامانه به صورت تصادفی ایجاد میگردد با تعرفه غیر رند ارائه می شود

برای سفارش شماره اختصاصی توجه داشته باشید، در صورتی که شماره سفارشی انتخاب می کنید بعد از انتخاب سر شاخه ،بقیه شماره را خودتان انتخاب خواهید کرد. یعنی اگر شماره 30001220 را انتخاب کنید و در قسمت شماره عدد 20 را وارد کنید، شماره 10 رقمی انتخاب کرده اید و اگر 1010 وارد کنید شماره 12 رقمی انتخاب نموده اید.