نماد اعتماد الکترونیکی
سامانه ارسال پیامک وندا » خبر ها » جستو جو در لیست سیاه مخابرات

با استفاده از سرویس جستو جو در لیست سیاه مخابرات ، شما می توانید از وضعیت شماره های مورد نظرتان اطلاع پیدا کنید .شماره هایی که در لیست سیاه مخابرات ( همراه اول و ایرانسل ) قرار داشته باشند به هیچ عنوان امکان دریافت پیام کوتاه را از سامانه های پیامکی ندارند .مشترکینی که تمایلی به دریافت پیام های تبلیغاتی ، بخصوص پیام های تبلیغاتی سرویس ارزش افزوده همراه اول را ندارند می توانند با مسدود نمودن دریافت پیامک تبلیغاتی سیمکارت خود ، جلو این پیامک ها را مسدود نمایند . اما باید توجه داشته باشند که با مسدود نمودن پیام های تبلیغی ، دیگر هیچ پیامی از سامانه های ارسال پیام کوتاه انبوه را دریافت نخواهند نمود . البته در صورتی که خط ارسال کننده پیام از حالت تجاری به حالت خدماتی تبدیل شود دیگر هیچ بلک لیستی را شامل نخواهد شد .

خطوط ارسال انبوه پیام کوتاه
بدین معنی است که شخص و یا شرکت ارسال کننده پیامک متعهد میشود که از هرگونه ارسال پیامک با عنوان تجاری و تبلیغاتی خودداری نموده و در صورت ارسال امکان شکایت و پیگیری مشترکین دریافت کننده پیامک وجود دارد. خطوط خدماتی معمولا به مراکز و موسسات دولتی و خصوصی و مراکزی که افرادی مشخص به عنوان مخاطب دارا بوده و پیام های اطلاع رسانی غیر تجاری را به آن ها ارسال مینمایند .

برای خروج از لیست سیاه مخابرات ، مشترکین همراه اول باید از سیم کارت مورد نظر با شماره ۹۹۹۰ تماس گرفته و درخواست خروج از لیت سیاه مخابرات را ارسال کنند . همچنین با ارسال عدد ۲ به ۸۹۹۹ نیز میتوانند درخواست خود را ثبت کنند.مشترکین ایرانسل برای خروج از لیست سیاه میتوانند با پشتیبانی شرکت ایرانسل ایرانسل تماس بگیرند .
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

برخی از مشتری های ما
آمار